Lajme

Data: February 18, 2016

Nissan prezanton Armada 2017

Nissan së fundmi ka prezantuar modelin më të ri Armada para debutimit në “Chicago Auto Show”. Armada 2017 vjen me drita të reja LED, me interier impresiv në të cilin më së shumti bie në sy sistemi i ri i zërimit dhe e ... Detajet

Data: August 10, 2015

Mercedes – AMG GTs

Kompania Mercedes nuk po ndalet me produkte të reja të makinave, ajo tashmë ka prezantuar përmes fotografive versionin më të ri të makinës AMG GTs me shpejtësi të jashtëzakonshme. Ky koncept i Mercedesit, është makina ... Detajet

Data: August 7, 2015

Prezantohet Ferrari F12

Ditë më parë është zbuluar një fotografi e tipit më tëri të makinës Ferrari F12. Ndonëse nuk dihet ende se si do të jetë emri i kësaj makine, ka pasur zëra se ai do të quhet edhe Ferrari F12 Special ose Ferrari F12 GTO. ... Detajet

1 2 3 4 5
Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar