“Auto A1 sh.p.k.” aleati i prakticitetit, luksit dhe zgjedhjeve ekonomike. “Auto A1 sh.p.k.” është një shoqëri e cila ka shumë vite eksperiencë në shitjen e automjeteve të reja, të përdorura të çdo modeli. Ofrojmë makina të çdo modeli sedan, coupe, fuoristradë, makina ekonomike, makina të cilat përshtaten me nevojat tuaja.


Personi Kontaktues : Auto A1
 • Telefoni : 0692280484
 • Mobili : 0682090484
 • Adresa : Autostrada DR-TR km 13, Shqipëri

Lokacioni në hartë

Volkswagen Passat '2007
€5,800
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 2L Naftë
 • Kilometrazhi: 167000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Featured
Peugeot '2011
€9,500
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 1.6L Naftë
 • Kilometrazhi: 140000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar