Duke e filluar aktivitetin e saj në vitin 1991, Artinel 95 shpk është kompania e parë shqiptare e cila importoi dhe u shërbeu makinave të reja zyrtarisht në Shqipëri. Artinel është përfaqesues i markave të njohura: Kia Motors Corporation, Mahindra, Mahindra dhe SsangYong Motor.


  • Telefoni : +355 (04) 7 800 551
  • Mobili : +355 (0) 672020187
  • Adresa : Muçaj, 1032 Vorë

Lokacioni në hartë

Featured
Kia Cerato '2006
€7,300
  • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
  • Motori: 1.5L CRDI, Naftë
  • Kilometrazhi: 64000 km
  • Vetura: e përdorur
Detaje
1 2
Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar