Volkswagen Passat '2007

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €5,800
 • Viti: 2007
 • Kilomtrazhi : 167000 km
 • Madhësia e motorit : 2L
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Int Ngjyra : Argjend
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura VW Passat SW nga Auto A1. Vetura është prodhim i vitit 2007.

 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • MP3
 • CD player

Contact Person : Auto A1

Auto A1

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada DR-TR km 13, Shqipëri
Telefoni: 0692280484
Mobili: 0682090484

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar