Volkswagen Golf '2002

Location : Shqipëria / Kavajë / Kavajë
Çmimi: €3,500
 • Viti: 2002
 • Kilomtrazhi : 170000 km
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 5
 • Int Ngjyra : Zezë
 • Ext Ngjyra : Argjent
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura Volkswagen Golf lV e vitit 2002 nga Auto Dupi. Çmimi: 3500 Euro.

 • Numri i ulëseve  5
 • Akordues / radio
 • MP3
 • Mbyllës automatik
 • CD player

Contact Person : Auto Dupi

Auto Dupi

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada Kavajë-Durrës
Telefoni: +355 692050897

Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Nissan '1991
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: Rrimorkio KampingL Tjera
 • Kilometrazhi: 1000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar