Suzuki SX4 '2009

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €22,850
 • Viti: 2009
 • Madhësia e motorit : 1.9L
 • Lloji i motorit : CC
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 5
 • Ext Ngjyra : Argjent
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet Suzuki SX4 1.9 DDiS GLX. Vetura është prodhim i vitit 2009. Çmimi i veturës është 22,850 euro.

 • Akordues / radio
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • CD player
 • Imobilajzer
 • ABS
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person : Artinel

Artinel

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Muçaj, 1032 Vorë
Telefoni: +355 (04) 7 800 551
Mobili: +355 (0) 672020187

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar