SsangYong Rexton '2007

Location : Shqipëria / Vorë
Çmimi: €18,800
 • Viti: 2007
 • Kilomtrazhi : 89000 km
 • Madhësia e motorit : 2.7L
 • Lloji i motorit : CDI
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Int Ngjyra : Zezë
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

SsangYong Rexton 2.7 CDI VGT II Diesel, 4×4 në gjendje shumë te mire.

 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • ESP
 • ABS
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person : Artinel

Artinel

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Muçaj, 1032 Vorë
Telefoni: +355 (04) 7 800 551
Mobili: +355 (0) 672020187

Volkswagen Passat '2007
€5,800
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 2L Naftë
 • Kilometrazhi: 167000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar