SsangYong Actyon '2009

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €28,000
 • Viti: 2009
 • Madhësia e motorit : 2L
 • Lloji i motorit : CRDI
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 5
 • Int Ngjyra : Zezë
 • Ext Ngjyra : Argjent
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet SsangYong Actyon 2.0 CRDI nga Artinel. Vetura është prodhim i vitit 2009.

 • Numri i ulëseve  5
 • Sensorët e parkingut  para dhe prapa
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • Sensorë të shiut
 • Timon multifunksional
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • CD player
 • Imobilajzer
 • ESP
 • ABS
 • Airbag  para dhe anash airbag

Contact Person : Artinel

Artinel

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Muçaj, 1032 Vorë
Telefoni: +355 (04) 7 800 551
Mobili: +355 (0) 672020187

Volkswagen Passat '2007
€5,800
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 2L Naftë
 • Kilometrazhi: 167000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar