Renault Modus '2004

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €4,000
 • Viti: 2004
 • Kilomtrazhi : 150000 km
 • Madhësia e motorit : 1.5L
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Benzinë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 4
 • Ext Ngjyra : Katërt
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet Renault Modus 1.5 naftë. Vetura është prodhimi i vitit 2004 dhe ka klimë, sensorë parkimi, sensorë dritash dhe shiu, kompjuter bord, mbyllje me pult etj . Vetura ka të sapo paguar doganën dhe targat. Cilësohet si veturë shumë ekonomike e cila harxhon 4l/100km.Gjendja teknike është perfekte.
Çmimi: 4000 EURO

 • Numri i ulëseve  4
 • Sensorët e parkingut  para dhe prapa
 • Dizajni i brendshëm  lëkurë
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Kompjuter në bord
 • MP3
 • Sensorë
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • Mbyllës automatik
 • CD player
 • Pajisje lidhëse për vetura
 • Sensorë drite
 • Drita të mjegullës
 • ESP
 • ABS
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person :

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Tirana
Telefoni: 0683944449

Featured
Kia Cerato '2006
€7,300
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 1.5L CRDI, Naftë
 • Kilometrazhi: 64000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Nissan '1991
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: Rrimorkio KampingL Tjera
 • Kilometrazhi: 1000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar