Peugeot '2011

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €9,500
 • Viti: 2011
 • Kilomtrazhi : 140000 km
 • Madhësia e motorit : 1.6L
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 4
 • Int Ngjyra : Zezë
 • Ext Ngjyra : Bardhë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet Peugeot 5008 nga Auto A1. Vetura është prodhim i vitit 2011. Çmimi 9500 euro.

 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • MP3
 • CD player

Contact Person : Auto A1

Auto A1

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada DR-TR km 13, Shqipëri
Telefoni: 0692280484
Mobili: 0682090484

Audi A7 '2011
€45,900
 • Lokacioni: Shqipëria / Durrës / Durrësi
 • Motori: 3L TDI, Naftë
 • Kilometrazhi: 45900 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Featured
Audi A6 '2011
€32,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Durrës / Durrësi
 • Motori: 3L TDI, Naftë
 • Kilometrazhi: 59900 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar