Nissan '1991

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €3,000
 • Viti: 1991
 • Kilomtrazhi : 1000 km
 • Madhësia e motorit : Rrimorkio KampingL
 • Marshi : Semi-automatik
 • Karburanti : Tjera
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Int Ngjyra : Hiri
 • Ext Ngjyra : Bardhë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

shes Rrimorkio Kamping 3000 euro,
Modeli : Hobby Prestige
Prodhuar ne Gjermani
Me dokumenta te rregullta
Ka: 5 vende per me gjum, frigorifer punon me korent, gaz apo bateri, furnell me gaz, lavaman, banjo e thate, 2 bombla gazi 5L, dush per nxemjen e ujit, pomp qe punon sapo te hapesh rrubinetin, freskuse, sistemin e nxemjes me gaz, gome reezerv etj.
Te interesuarit me kontaktoni ne 0675668945

 • Numri i ulëseve  5
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Mbrotjëse dielli

Contact Person :

Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Mercedes-Benz '2001
€4,500
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 2.2L Naftë
 • Kilometrazhi: 200000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar