Mitsubishi '2015

Location : Shqipëria / Durrës / Durrësi
Çmimi: €25,500
 • Viti: 2015
 • Madhësia e motorit : 2.5L
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Naftë
 • Dyer : 4
 • Int Ngjyra : Zezë
 • Ext Ngjyra : Bardhë
 • Vetura : e re

Informacione shtesë

Shitet Mitsubishi L200 Pick-Up Invite+ Double Cab 4×4 nga Mektrin Motors. Vetura është prodhim i vitit 2015.

 • Numri i ulëseve  5
 • Sensorët e parkingut  prapa
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • Sensorë të shiut
 • MP3
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • Mbyllës automatik
 • CD player
 • Drita të mjegullës
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person : Mektrin Motors

Mektrin Motors

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada Durres-Tirane, KM 6. 2000. Durres, Albania
Telefoni: +355 67 2028404
Mobili: +355 67 2037569

Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar