Mercedes-Benz E-Class '2003

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €8,000
 • Viti: 2003
 • Kilomtrazhi : 190000 km
 • Lloji i motorit : AMG
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 5
 • Int Ngjyra : Zezë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura Mercedes Benz E-270
Shitet vetura e markës Mercedes Benz E-270. Vetura është prodhim i vitit 2003 dhe ka 190,000km të kaluara. Vetura nga jashtë ka ngjyrë gri ndërsa brenda ka ngjyrë të zezë. Kambio e veturës është automatike dhe për karburant ka llojin Naftë.

 • Numri i ulëseve  5
 • Dizajni i brendshëm  lëkurë
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • Sensorë të shiut
 • Timon multifunksional
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • Mbyllës automatik
 • CD player
 • Sensorë drite
 • ABS
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag
 • Paketa sportive

Contact Person : Auto Al

Auto.al

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Pjeter Bogdani, Tirane
Telefoni: +355692020007
Mobili: +355694050001

BMW '2003
€12,000
 • Lokacioni: Shqipëria
 • Motori: 520L Naftë
 • Kilometrazhi: -
 • Vetura: e re
Detaje
Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar