Mercedes-Benz '2003

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €6,000
 • Viti: 2003
 • Kilomtrazhi : 195000 km
 • Lloji i motorit : CDI
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura Mercedes-Benz ML-270 CDI e vitit 2003. Vetura është automatike dhe për karburant ka naftën.

 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • Sistemi i navigimit
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • Mbyllës automatik
 • CD player

Contact Person : Auto A1

Auto A1

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada DR-TR km 13, Shqipëri
Telefoni: 0692280484
Mobili: 0682090484

BMW '2003
€12,000
 • Lokacioni: Shqipëria
 • Motori: 520L Naftë
 • Kilometrazhi: -
 • Vetura: e re
Detaje
Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar