Mercedes-Benz '2002

Location : Shqipëria / Shkodër / Shkodër
Çmimi: €3,000
 • Viti: 2002
 • Kilomtrazhi : 197000 km
 • Madhësia e motorit : 220L
 • Lloji i motorit : Cdi
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Kombi
 • Dyer : 5
 • Int Ngjyra : Zezë
 • Ext Ngjyra : Bardhë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet URGJENT
E sjelle nga Gjermania per perdorim vetjak
Motor dhe Shasi te paprekura ne gjendje TOP
Te interesuarit te kontaktojne ne sadjanmaraska@yahoo.com ose ne 0695163707

ps< deri te premten ka cmimin e reduktuar,pas se premtes kthehet ne cmimin origjinal 3500 euro

 • Numri i ulëseve  5
 • Ulëse elektrike të ngrohta

Contact Person :

Nissan '1991
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: Rrimorkio KampingL Tjera
 • Kilometrazhi: 1000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar