Mazda B-Series '2012

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
 
 • Viti: 2012
 • Madhësia e motorit : 2.5L
 • Lloji i motorit : PICK-UP 4X4
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë malore
 • Dyer : 4
 • Ext Ngjyra : Katërt
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura MAZDA BT-50 P0ICK-UP 4X4 nga Autocity. Vetura ka Kondicioner, Radio CD/MP3 katër altoparlantë, Sistem drejtimi elektro-hidraulik, Airbag për drejtuesin e mjetit dhe pasagjerin, Sistemi i frenimit ABS&EBD, Kontroll elektrik të pasqyrave, Timon me lartësi të rregullueshme, Dritare me komandim elektrik, Mbyllje qendrore me pult, Mbështetëse dore në sediljen e përparme, Ndriçues qendror në kabinë, Paketa mekanike, Disqe çeliku 16”. Vetura ka garancion 2 vite.
Çmimi: 15,490 € (pa TVSH)

 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • Timon multifunksional
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • Mbyllës automatik
 • CD player
 • ABS
 • Airbag  para dhe anash airbag

Contact Person : Auto City

AutoCity

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada Tiranë-Durrës Km. 7
Telefoni: +355 4 238 7000
Mobili: +355 4 238 7001

Mercedes-Benz '2012
€45,900
 • Lokacioni: Shqipëria / Durrës / Durrësi
 • Motori: 3L Naftë
 • Kilometrazhi: 103000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar