Land Rover Freelander '2005

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €5,500
 • Viti: 2005
 • Kilomtrazhi : 180000 km
 • Madhësia e motorit : 2L
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Int Ngjyra : Hiri
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet Land Rover Frelandeer nga Auto A1. Furiostrada është prodhim i vitit 2005 dhe për karburant ka naftën. Çmimi 5500 euro.

 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • MP3
 • CD player

Contact Person : Auto A1

Auto A1

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada DR-TR km 13, Shqipëri
Telefoni: 0692280484
Mobili: 0682090484

Volkswagen Passat '2007
€5,800
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 2L Naftë
 • Kilometrazhi: 167000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar