Kia Sorento '2008

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €5,900
 • Viti: 2008
 • Madhësia e motorit : 2.5L
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Benzinë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 4
 • Ext Ngjyra : Bronz
 • Pronarët : 1
 • Vetura : e re

Informacione shtesë

Shitet Kia Sorento LX 4×4 me motor 2.5 CRDi. Vetura është vit i prodhimit 2008 dhe ka të kaluara 113.800 km. Vetura gjithashtu ka Libër shërbimesh, Kambio manuale, Sediljet cope, Kompjuter bord, Kondicioner, Fenere Xenon, Komanda në timon, Dritare elektrike (x4), Pasqyra elektrike, Xhamat të errësuar , AIRBAG, ABS , TC (Traction Controll), ATT (Active Torque Transfer), Mbështetëse krahu.
Makina është në gjendje shumë të mirë teknike dhe me dokumente të paguara deri ne Korrik 2015.

 • Numri i ulëseve  5
 • Sensorët e parkingut  para dhe prapa
 • Dizajni i brendshëm  lëkurë
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Mbrotjëse dielli
 • Kompjuter në bord
 • Sistemi i navigimit
 • Sensorë
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • Rrregullues elektrik i ulëseve
 • Kontrollues shpejtësie
 • Mbyllës automatik
 • CD player
 • Bluetooth
 • Ndihmës për ngrohje
 • Pajisje lidhëse për vetura
 • Drita Xenon
 • Sensorë drite
 • Drita të mjegullës
 • ESP
 • ABS
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person :

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Mobili: +355693952066

Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar