Kia Cerato '2006

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €7,300
 • Viti: 2006
 • Kilomtrazhi : 64000 km
 • Madhësia e motorit : 1.5L
 • Lloji i motorit : CRDI
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Ext Ngjyra : Argjent
 • Pronarët : 1
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura Kia Cerato 1.5 CRDI e vitit 2006. Automjeti është në gjendje të rregullt teknike.

 • Numri i ulëseve  5
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • Ulëse elektrike të ngrohta
 • CD player
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person : Artinel

Artinel

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Muçaj, 1032 Vorë
Telefoni: +355 (04) 7 800 551
Mobili: +355 (0) 672020187

Renault '2006
€2,200
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 1.2L Naftë
 • Kilometrazhi: 140000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar