Kia Carens '2009

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €25,800
 • Viti: 2009
 • Madhësia e motorit : 2L
 • Lloji i motorit : CRDI
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 5
 • Ext Ngjyra : Bronz
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura e markës Kia Carens 2.0 CRDI nga kompania Artinel Sh.p.k. Vetura është prodhim i vitit 2009/2010.Vetura ka ngjyrë Gri Metalizate, ka 5 Dyer dhe për karburant ka llojin naftë. Bashkë me veturën ju merrni edhe garancionin në një kohëzgjatje prej 3 vitesh.Çmimi i rregull i veturës është: 25.800 euro. Çmimi me ofertë të përkohshme: 21.990 euro
Ne çmim përfshihet TVSH dhe kontrolli i parë mbas 1000 km.

 • Numri i ulëseve  5
 • Sensorët e parkingut  para dhe prapa
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • Kompjuter në bord
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • CD player
 • Mbajtëse mbi çatinë e veturës
 • Imobilajzer
 • ESP
 • ABS
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person : Artinel

Artinel

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Muçaj, 1032 Vorë
Telefoni: +355 (04) 7 800 551
Mobili: +355 (0) 672020187

Volkswagen Passat '2007
€5,800
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 2L Naftë
 • Kilometrazhi: 167000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar