Kia Picanto '2006

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €3,900
 • Viti: 2006
 • Kilomtrazhi : 25000 km
 • Madhësia e motorit : 1.1L
 • Lloji i motorit : CC
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Tjera
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 5
 • Int Ngjyra : Zezë
 • Ext Ngjyra : Verdhë
 • Pronarët : 1
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Kompania Artinel shet veturën e markës Kia Picanto. Vetura është prodhim i vitit 2006, është e përdorur dhe ka të kaluara 25000 KM.
Vetura është e pajisur edhe me: Airbag, Sistem drejtimi hidraulik dhe timon, Radio CD, Ajër i kondicionuar, Mbyllje qendrore me telekomandë dhe sistem alarmi, Sedilie të veshura me stof, Sediliet e pasme me palosje, Xhami i parë solar, Xham i pasmë me ngrohje dhe fshirje, Matës xhiro motori, Burim energjie për karikues telefoni, Rrjete bagazhi, Fenerë mjegulle, Rrotë rezervë.
Çmimi i rregullt i veturës: 3.900 euro.
Çmimi me ofertë të përkohshme: 3.500 euro.

 • Numri i ulëseve  4
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • Timon multifunksional
 • MP3
 • Mbyllës automatik
 • CD player
 • Drita të mjegullës
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person : Artinel

Artinel

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Muçaj, 1032 Vorë
Telefoni: +355 (04) 7 800 551
Mobili: +355 (0) 672020187

Featured
Kia Cerato '2006
€7,300
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 1.5L CRDI, Naftë
 • Kilometrazhi: 64000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Renault '2006
€2,200
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 1.2L Naftë
 • Kilometrazhi: 140000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar