Kia Cerato '2005

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €6,900
 • Viti: 2005
 • Kilomtrazhi : 100000 km
 • Madhësia e motorit : 2L
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 5
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet Kia Cerato 2.0 CRDI , prodhim i vitit 2005. Çmimi i veturës është 6900 euro.

 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • Timon multifunksional
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • CD player
 • ABS
 • Airbag  para dhe anash airbag

Contact Person : Artinel

Artinel

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Muçaj, 1032 Vorë
Telefoni: +355 (04) 7 800 551
Mobili: +355 (0) 672020187

Volkswagen Passat '2007
€5,800
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 2L Naftë
 • Kilometrazhi: 167000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar