Jaguar S-Type '2007

Location : Shqipëria / Durrës / Durrësi
Çmimi: €13,900
 • Viti: 2007
 • Kilomtrazhi : 99000 km
 • Madhësia e motorit : 2689L
 • Lloji i motorit : 2.7 Liter
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 4
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura e markës Jaguar S-Type 2.7 Diesel nga auto-salloni Mektrin Motors . Vetura është e përdorur dhe ka gjithsej 99000 km të përshkuara. Viti i prodhimi të veturës është 2007.Vetura nga jashtë ka ngjyrë të zezë metalike ndërsa brenda është e veshur me ngjyrë bezhë. Motori i veturës është 2.7 Liter 207KF kW.

 • Numri i ulëseve  5
 • Sensorët e parkingut  para dhe prapa
 • Dizajni i brendshëm  lëkurë
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Sensorë të shiut
 • Kompjuter në bord
 • Sistemi i navigimit
 • Timon multifunksional
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • Rrregullues elektrik i ulëseve
 • Mbyllës automatik
 • CD player
 • Vozitje me katër goma
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person : Mektrin Motors

Mektrin Motors

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada Durres-Tirane, KM 6. 2000. Durres, Albania
Telefoni: +355 67 2028404
Mobili: +355 67 2037569

Volkswagen Passat '2007
€5,800
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 2L Naftë
 • Kilometrazhi: 167000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar