Ford '2000

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €2,600
 • Viti: 2000
 • Madhësia e motorit : 22 CIDL
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 4
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Pronarët : 1
 • Vetura : e re

Informacione shtesë

Shitet: Ford Mondeo 2.0, në gjendje shumë të mirë teknike.
Për më shumë na telefononi në: 0692731748.

 • Numri i ulëseve  4
 • Sensorët e parkingut  para dhe prapa
 • Dizajni i brendshëm  lëkurë
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Sensorë të shiut
 • MP3
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • Ulëse elektrike të ngrohta
 • Kontrollues shpejtësie
 • Mbyllës automatik
 • Ndihmës për ngrohje
 • Pajisje lidhëse për vetura
 • Drita Xenon
 • Filter
 • Sensorë drite
 • Imobilajzer
 • Vozitje me katër goma
 • Drita të mjegullës
 • ESP
 • Drita ditore
 • ABS
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person :

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Tirana
Telefoni: 0692731748

Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Nissan '1991
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: Rrimorkio KampingL Tjera
 • Kilometrazhi: 1000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar