Fiat 5 '0

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
 
 • Kilomtrazhi : 170 km
 • Madhësia e motorit : 0.9L
 • Lloji i motorit : twiniar
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Benzinë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Ext Ngjyra : Verdhë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura e markës Fiat 500L 0.9 Twinair. Vetura ka motor 0.9 benzinë, kambio automatike dhe manuale dhe 105 kuaj fuqi. Vetura ka kilometra të kaluara dhe garancion nga Autocity në një periudhë prej 2 vitesh.

 • Numri i ulëseve  6
 • Dizajni i brendshëm  lëkurë
 • MP3
 • CD player
 • Drita të mjegullës
 • Airbag  para dhe anash airbag

Contact Person : Auto City

AutoCity

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada Tiranë-Durrës Km. 7
Telefoni: +355 4 238 7000
Mobili: +355 4 238 7001

Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Nissan '1991
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: Rrimorkio KampingL Tjera
 • Kilometrazhi: 1000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar