Fiat Stilo '2002

Location : Shqipëria / Tirana / Tirana
Çmimi: €1,600
 • Viti: 2002
 • Kilomtrazhi : 180000 km
 • Madhësia e motorit : 1.6L
 • Marshi : Manual
 • Karburanti : Benzinë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Int Ngjyra : Hiri
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet Fiat Stilo nga Auto A1. Vetura është prodhim i vitit 2002 dhe për karburant ka benzinën.

 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • MP3
 • Kontrollues shpejtësie

Contact Person : Auto A1

Auto A1

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada DR-TR km 13, Shqipëri
Telefoni: 0692280484
Mobili: 0682090484

Featured
Peugeot '2011
€9,500
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 1.6L Naftë
 • Kilometrazhi: 140000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar