BMW '2003

Location : Shqipëria
Çmimi: €12,000
 • Viti: 2003
 • Madhësia e motorit : 520L
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 4
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Pronarët : 1
 • Vetura : e re

Informacione shtesë

Shitet BMW 320d
Vetura ka ngjyrë të zezë me tapiceri lëkure. Makina është në gjendje perfekte më të gjitha shërbimet.

Çmimi: 12.000 Euro, i diskutueshëm.
Për më shumë detaje kontaktoni në: 0693069222

 • Numri i ulëseve  4
 • Sensorët e parkingut  para dhe prapa
 • Dizajni i brendshëm  lëkurë
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Sistemi i navigimit
 • Timon multifunksional
 • MP3
 • Sensorë
 • Dritare elektrike
 • Pasqyrë Elektrike anësor
 • Rrregullues elektrik i ulëseve
 • Ulëse elektrike të ngrohta
 • Kontrollues shpejtësie
 • Mbyllës automatik
 • CD player
 • Bluetooth
 • Ndihmës për ngrohje
 • Pajisje lidhëse për vetura
 • Drita Xenon
 • Sensorë drite
 • Imobilajzer
 • Vozitje me katër goma
 • Drita të mjegullës
 • ESP
 • Drita adaptive
 • ABS

Contact Person :

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Tirana
Telefoni: 0693069222

Mercedes-Benz '2002
€3,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Shkodër / Shkodër
 • Motori: 220L Cdi, Naftë
 • Kilometrazhi: 197000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar