Audi A7 '2011

Location : Shqipëria / Durrës / Durrësi
Çmimi: €45,900
 • Viti: 2011
 • Kilomtrazhi : 45900 km
 • Madhësia e motorit : 3L
 • Lloji i motorit : TDI
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 5
 • Ext Ngjyra : Zezë
 • Pronarët : 1
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura Audi A7 3.0 TDI nga Mektrin Motors. Vetura është prodhim i vitit 2011.

 • Sensorët e parkingut  para dhe prapa
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Sistemi start-stop
 • Sensorë të shiut
 • Kompjuter në bord
 • Sistemi i navigimit
 • Timon multifunksional
 • Isofix (ulëse për fëmijë)
 • Bluetooth
 • Drita të mjegullës
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person : Mektrin Motors

Mektrin Motors

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada Durres-Tirane, KM 6. 2000. Durres, Albania
Telefoni: +355 67 2028404
Mobili: +355 67 2037569

Mercedes-Benz '2012
€45,900
 • Lokacioni: Shqipëria / Durrës / Durrësi
 • Motori: 3L Naftë
 • Kilometrazhi: 103000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Featured
Audi A6 '2011
€32,000
 • Lokacioni: Shqipëria / Durrës / Durrësi
 • Motori: 3L TDI, Naftë
 • Kilometrazhi: 59900 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Featured
Peugeot '2011
€9,500
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 1.6L Naftë
 • Kilometrazhi: 140000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar