Audi A6 '2011

Location : Shqipëria / Durrës / Durrësi
Çmimi: €32,000
 • Viti: 2011
 • Kilomtrazhi : 59900 km
 • Madhësia e motorit : 3L
 • Lloji i motorit : TDI
 • Marshi : Automatik
 • Karburanti : Naftë
 • Lloji i veturës : Veturë familjare
 • Dyer : 5
 • Vetura : e përdorur

Informacione shtesë

Shitet vetura e tipit Audi A6 3.0 TDI, S-Tronic 2993 Ccl. Automjeti Diesel është i përdorur dhe ka 59900 km të përshkuara, ka transmision automatikë dhe çmimi i është 32,000 euro.
Automjeti ka ngjyre gri (metallic) ndërsa nga brenda ka ngjyrë të zezë me karrocieri Sedans.

 • Numri i ulëseve  5
 • Sensorët e parkingut  para dhe prapa
 • Kontrollues i klimës  klimë manuale ose automatike
 • Akordues / radio
 • Sensorë të shiut
 • Ndihmës Drejtues Timoni
 • Kompjuter në bord
 • Sistemi i navigimit
 • Timon multifunksional
 • Isofix (ulëse për fëmijë)
 • Dritare elektrike
 • Mbyllës automatik
 • CD player
 • Bluetooth
 • Drita Xenon
 • Drita të mjegullës
 • Airbag  para, anash dhe më shumë airbag

Contact Person : Mektrin Motors

Mektrin Motors

Dealers page
Faqja e tregtarëve
Addresa:  Autostrada Durres-Tirane, KM 6. 2000. Durres, Albania
Telefoni: +355 67 2028404
Mobili: +355 67 2037569

Audi A7 '2011
€45,900
 • Lokacioni: Shqipëria / Durrës / Durrësi
 • Motori: 3L TDI, Naftë
 • Kilometrazhi: 45900 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Mercedes-Benz '2012
€45,900
 • Lokacioni: Shqipëria / Durrës / Durrësi
 • Motori: 3L Naftë
 • Kilometrazhi: 103000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje
Featured
Peugeot '2011
€9,500
 • Lokacioni: Shqipëria / Tirana / Tirana
 • Motori: 1.6L Naftë
 • Kilometrazhi: 140000 km
 • Vetura: e përdorur
Detaje

Komentoni

Kyçuni

Keni harruar fjalëkalimin?

Kyçuni Krijoni llogarinë

Regjistrohuni Kyçuni

auto.infosite.alauto.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar